Sprzątanie po wynajmie

sprzątanie po wynajmie
W zależności od tego, jak została skonstruowana umowa najmu za sprzątanie nieruchomości po najmie może odpowiadać najemca lub właściciel. Aby uniknąć nieporozumień na tym obszarze, coraz więcej właścicieli decyduje się na zlecanie sprzątania po wynajmie specjalistycznej firmie sprzątającej, takie jak nasza. Usługi sprzątania po wynajmie świadczymy zarówno w przypadku wynajmu lokali mieszkalnych, jak i biurowych oraz lokali handlowych i usługowych. Swoimi działaniami odciążamy najemcę i właściciela, gwarantując odpowiednie przygotowanie lokalu do oddania kolejnemu klientowi.

Co wchodzi w zakresu usługi?

Standardowo usługa sprzątania po wynajmie obejmuje kompleksowe sprzątanie nieruchomości wraz z doczyszczaniem posadzki i myciem okien. W sytuacji, kiedy w lokalu są meble tapicerowane dodatkowo je pierzemy i impregnujemy, dzięki czemu zarówno meble jak i wykładziny dywanowe zachowują czystość i estetyczny wygląd przez długi czas.

Podczas sprzątania po wynajmie korzystamy z najnowocześniejszym metod i technik, co w przypadku przestrzeni mieszkalnych i handlowo-usługowych sprowadza się przede wszystkim do czyszczenia parowego, a w przypadku hal przemysłowych i innych obiektów tego typu do mycia ciśnieniowego. Stosując przemysłowe maszyny czyszczące oraz środki czyszczące najnowszej generacji gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Sprzątanie po wynajmie – Warszawa

Usługi związane ze sprzątaniem po wynajmie świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższej okolicy. Działamy interwencyjnie oraz w ramach stałej współpracy z właścicielami nieruchomości. Stałym klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny i niezmiennie wysoką jakość świadczonych usług.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie sprzątania nieruchomości po wynajmie zapraszamy do kontaktu. Koszt usługi ustalamy indywidualnie w oparciu o zakres zleconych prac.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl