Sprzątanie po budowie i remoncie

sprzątanie po remoncie
Budowa i remont pozostawiają po sobie pył i kurz nie tylko w remontowanych pomieszczeniach, ale w całym domu lub biurze. Skuteczne usunięcie pozostałości po pracach budowlanych i remontowych  z nieruchomości to prawdziwe wyzwanie. Często jeszcze wiele tygodni po zakończonym remoncie możemy natknąć się na drobiny pyłu „wychodzące” spod podłogi lub plamy z farby na glazurze i ramach okiennych. Żeby tego uniknąć Naszym Klientom oferujemy specjalistyczną pomoc – sprzątanie po budowie i sprzątanie po remoncie.

Zakres usługi „sprzątanie po remoncie” – klienci prywatni i biznesowi

Usługi sprzątania po remontach i budowach kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, skutecznie odpowiadając w tym zakresie na zróżnicowane potrzeby obydwu grup. Na potrzeby klientów prywatnych sprzątamy mieszkania jedno- i dwupoziomowe, domy, segmenty, mechanicznie myjemy garaże. Na potrzeby klientów biznesowych świadczymy szeroki wachlarz usług – od sprzątania biur, aż po sprzątanie remontowanych hal przemysłowych.

W zależności od Państwa potrzeb i preferencji usługa może obejmować:

  • czyszczenie i doczyszczanie posadzek,
  • mycie okien,
  • mycie mebli,
  • czyszczenie i doczyszczanie elementów glazurowanych,
  • pranie wykładzin,
  • pranie tapicerowanych elementów meblowych.

Podczas sprzątania po remontach i budowach bardzo często wykorzystujemy czyszczenie parowe. Metoda pozwala nam uzyskać bardzo dobre efekty wizualne i jakościowe przy jednoczesnym zachowaniu czyszczonych powierzchni w nienaruszonym stanie. Jej dodatkową zaletą jest odkażanie czyszczonych powierzchni oraz brak stosowania detergentów i środków czyszczących, które mogą wywoływać podrażnienia lub reakcje alergiczne u osób szczególnie wrażliwych.

Sprzątanie Warszawa – po budowach i remontach

Usługi sprzątania po budowie i po remoncie realizujemy na terenie miasta Warszawa. Podejmujemy się wszelkich prac porządkowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz remontowanej nieruchomości. W zakresie sprzątania po budowach współpracujemy z deweloperami oraz firmami budowlanymi, zapewniając kompleksową obsługę oddawanych nieruchomości. Usługę każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. W celu uzyskania informacji na temat wyceny prosimy o kontakt.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl