Sprzątanie biur

sprzątanie biur Warszawa
Sprzątanie biur to usługa, którą każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań klienta oraz specyfiki sprzątanego obiektu. Obok regularnego sprzątania biur oferujemy również sprzątanie po remoncie. Sprzątanie biur po remoncie to usługa o charakterze interwencyjnym, którą kierujemy do tych wszystkich przedsiębiorców, którzy jak najszybciej po zakończonym remoncie chcą wrócić do normalnego funkcjonowania firmy.

Klientów biznesowych zainteresowanych możliwością rozpoczęcia stałej współpracy w zakresie sprzątania biur zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Co wchodzi w zakres usługi sprzątania biur?

Usługa sprzątania biur należy do grupy usług, które „szyjemy na miarę” określając zakres usługi wraz z klientem. W ten sposób mamy pewność, że nasza ekipa sprzątająca skupia się na obszarach ważnych dla prawidłowego funkcjonowania biura, jednocześnie nie zaniedbując przestrzeni, które również – acz rzadziej – wymagają mycia lub czyszczenia.

W zależności od oczekiwań klienta sprzątanie biur może obejmować:

  • mycie i czyszczenie podłóg z okresowym doczyszczaniem podłóg, jeśli takowe okaże się potrzebne,
  • ścieranie kurzy i mycie mebli,
  • czyszczenie aneksu kuchennego lub pomieszczenia socjalnego dla pracowników,
  • czyszczenie toalet,
  • pranie elementów tapicerowanych mebli,
  • czyszczenie wykładzin dywanowych,
  • mycie okien.

Dodatkowo przedsiębiorcom dysponującym własną nieruchomością lub ją wynajmującym oferujemy ciśnieniowe czyszczenie elewacji oraz kostki brukowej. Jesteśmy w stanie wyczyścić również parking, garaż podziemny czy posadzkę w dowolnej hali.

Sprzątanie biur – Warszawa

Usługi wchodzące w zakres pakietu usługowego „sprzątanie biur” oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższej okolic. Pracujemy wyłącznie na najnowocześniejszym sprzęcie czyszczącym, co umożliwia nam skuteczne i bezpieczne czyszczenie wszystkich powierzchni. W przestrzeniach biurowych ze względów higienicznych polecamy przede wszystkim czyszczenie parą. Czyszczenie parą z wykorzystaniem przemysłowych parownic pozwala usunąć z powierzchni nie tylko brud i zanieczyszczenia, ale również bakterie i niebezpieczne dla zdrowia człowieka mikroorganizmy.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl