Polerowanie posadzek betonowych

polerowanie posadzki betonowej

Polerowanie posadzek betonowych to zabieg mechaniczny, który wykonuje się w celu:

  • zwiększenia twardości posadzek betonowych,
  • zabezpieczenia podłóg przed zanieczyszczeniami,
  • uzyskania efektu idealnie gładkich podłóg,
  • ułatwienia pielęgnacji posadzki.

Polerowanie posadzek betonowych umożliwia również poprawę prezencji oraz przywrócenie właściwości użytkowych podłogom zużytym i zniszczonym. Posadzki betonowe szlifuje się techniką diamentową, co pozwala skutecznie wyrównać ich powierzchnię. W przypadku podłóg mocno zniszczonych głębokie rysy oraz wszystkie inne ubytki są uzupełniane, dzięki czemu zyskujemy efekt idealnie równiej nawierzchni o doskonałych parametrach użytkowych. Dodatkowo beton polerowany można zaimpregnować. Tworząc na powierzchni posadzki powłokę hydrofobową (odpychającą wodę) zabezpieczamy podłogę przed kolejnymi uszkodzeniami i zabrudzeniami. To przekłada się na łatwiejsze utrzymanie podłogi w czystości, a także jej dłuższą żywotność. Dodatkowym atutem polerowania posadzek betonowych jest możliwość usunięcia z ich powierzchni nawet najbardziej uporczywych zanieczyszczeń, które pozostały po czyszczeniu betonu.

Beton polerowany – właściwości

Beton polerowany cechuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi i wizualnymi. Jest twardy, gładki i odporny na zanieczyszczenia. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na wolnej od niedoskonałości czy ubytków podłodze. Beton polerowany charakteryzuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne – nie rysuje się i nie ściera. To sprawia, że polerowanie posadzek betonowych jest szczególnie często wykonywane w przestrzeniach odznaczających się intensywnym ruchem, w tym ruchem kołowym. Beton polerowany bardzo dobrze sprawdza się w warunkach hal magazynowych oraz przestrzeniach, w których wykorzystuje się w codziennej pracy wózki widłowe – ręczne i jezdne.

Polerowanie posadzek betonowych – Warszawa

Usługi związane z profesjonalnym polerowaniem posadzek betonowych świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z Klientami biznesowymi i indywidualnymi zapewniając fachową obsługę powierzchni o zróżnicowanym metrażu i przeznaczeniu. Z sukcesami uzyskujemy beton polerowany w przestrzeniach hal magazynowych, produkcyjnych i przemysłowych, w warsztatach samochodowych i garażach.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu. Nasz Doradca odpowie na wszystkie pytania i przygotuje wiążącą wycenę usługi. Koszt polerowania betonu jest uzależniony od bieżącego stanu posadzki, dlatego w większości przypadków polecamy umówić się na wizytę konsultacyjną.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl