Mycie okien

mycie okien Warszawa
Mycie okien to niezwykle czasochłonne i wymagające zajęcie, zwłaszcza kiedy nieruchomość jest zlokalizowana przy ruchliwej drodze lub innym źródle uporczywych zanieczyszczeń. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy Państwu profesjonalne mycie okien metodą parową. Metoda parowa pozwala nam na skuteczne usuwanie trwałych zabrudzeń bez uszkadzania czyszczonych powierzchni. Jej główną zaletą jest możliwość usunięcia zanieczyszczeń bez konieczności sięgania po środki chemiczne czy detergenty.

Na potrzeby klienta indywidualnego oraz małego przedsiębiorcy realizujemy zlecenia w mieszkaniach (na wszystkich kondygnacjach budynku) oraz domach jednorodzinnych, a także niewielkich obiektach usługowych i handlowo-usługowych.

Mycie okien w obiektach użyteczności publicznej i wielkopowierzchniowych obiektach usługowych

Jako profesjonalna firma porządkowa dysponujemy nowoczesnym sprzętem czyszczącym o wysokiej wydajności. To umożliwia nam skuteczną realizację zleceń w obiektach wielkopowierzchniowych, również mycie okien na wysokościach. Metody pracy oraz środki czyszczące każdorazowo dostosowujemy do specyfiki zlecenia – charakteru i umiejscowienia przeszkleń, dróg dostępu do otworów okiennych, a także poziomu ich zabrudzenia.

Mycie okien – Warszawa

Usługi związane z myciem okien świadczymy na terenie miasta Warszawa w ramach stałej obsługi obiektów – regularne mycie okien zgodnie z zatwierdzonym przez klienta harmonogramem – oraz prac interwencyjnych. Podejmujemy się realizacji zleceń na skalę obiektów mieszkalnych, jak i skalę przemysłową. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań usługę możemy realizować jako usługę indywidualną lub pakietową w pakiecie ze sprzątaniem po remoncie czy sprzątaniem po wynajmie.

Wszystkie usługi związane z myciem okien wykonujemy korzystając z najnowocześniejszych urządzeń oraz metod czyszczenia. W zależności od specyfiki stolarki okiennej oraz poziomu zabrudzeń oferujemy m.in. czyszczenie parą  lub tradycyjne mycie okien. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszą firmą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl