Mycie kostki brukowej

mycie kostki brukowej
Mycie kostki brukowej to specjalistyczna usługa wykorzystująca bazująca na zaletach mycia ciśnieniowego oraz wykorzystaniu odpowiednich preparatów czyszczących, dzięki którym bez trudu jesteśmy w stanie usunąć tłuste plamy oraz inne zanieczyszczenia pochodzenia tłuszczowego z powierzchni kostki brukowej.

Jak przebiega mycie kostki brukowej

Do mycia kostki brukowej wykorzystuje się specjalistyczne urządzenie wysokociśnieniowe zaopatrzone w końcówkę przeznaczoną do czyszczenia powierzchni płaskich. Końcówka ta pozwala na skuteczne mycie czyszczonej powierzchni, jednocześnie chroniąc przez zabrudzeniami wszystkie elementy wokół.

Mycie rozpoczynamy od zmywania powierzchni gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Następnie w przypadku występowania na powierzchni bruku tłustych plam stosujemy odpowiedni preparat, który je wiąże i ułatwia ich usunięcie. Zaś w przypadku kostki porośniętej glonami i mchami stosujemy specjalne odczynniki chemiczne oraz gorący strumień wody pod ciśnieniem. Ostatnim etapem mycia kostki jest jej ponowne zmycie gorącą wodą. Tak wyczyszczoną kostkę brukową poddajemy impregnacji, dzięki czemu zachowuje czysty i schludny wygląd przez długi czas.

Mycie kostki brukowej – Warszawa

Usługę mycia kostki brukowej świadczymy na terenie miasta Warszawa, odpowiadając w tym zakresie na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych. Współpracujemy z właścicielami i zarządcami nieruchomości. W razie potrzeby obok mycia kostki brukowej i jej impregnacji wykonujemy także mycie ciśnieniowe elewacji i schodów zewnętrznych. Działamy kompleksowo, zapewniając najlepszy możliwy efekt czyszczenia.

Klientów zainteresowanych zleceniem mycia kostki brukowej w obrębie swojej nieruchomości zachęcamy do kontaktu. Dysponujemy nowoczesnymi przemysłowymi myjkami i szorowarkami ciśnieniowymi, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Dobór środków czyszczących i preparatów impregnujących każdorazowo dostosowujemy do czyszczonej powierzchni.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl