Mycie ciśnieniowe

mycie ciśnieniowe
Mycie ciśnieniowe nazywane również myciem wysokociśnieniowym to metoda czyszczenia przeznaczona przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych. Ciśnieniowo możemy wyczyścić elewację budynku przywracając jej dawną świetlność lub wykonać mycie kostki brukowej. To także doskonały sposób na przywrócenie czystości elementom małej architektury parkowej, szczególnie jeśli zostały one wykonane z komponentów betonowych.

Jak przebiega mycie ciśnieniowe?

Mycie ciśnieniowe to proces składający się z czterech etapów. Najpierw myta powierzchnia jest zmywana gorącą wodą pod ciśnieniem. Następnie jest ona pianowana. Wchodząc w reakcję z zanieczyszczeniami piana skutecznie usuwa zabrudzenia, także te, które zdążyły już wniknąć w strukturę czyszczonego materiału. Po pianowaniu następuje etap szczotkowania. Szczotkowanie pozwala usunąć nawet najtwardszy i uporczywy brud. Na koniec myta powierzchnia jest po raz drugi zmywana gorącą wodą pod ciśnieniem, co usuwa z niej resztki piany i zanieczyszczenia.

W celu zachowania efektu mycia ciśnieniowego przez jak najdłuższy czas poleca się wyczyszczoną powierzchnię zaimpregnować specjalnymi preparatami, które zabezpieczają przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb materiału.

Mycie ciśnieniowe – jakie elewacje możemy umyć korzystając z właściwości wody działającej pod wysokim ciśnieniem?

Ciśnieniowo możemy usunąć osady i zanieczyszczenia z praktycznie wszystkich typów elewacji:

  • elewacji z tynków akrylowych,
  • elewacji z tynków silikonowych,
  • elewacji z tynków silikatowych,
  • elewacji z cegły oraz klinkieru,
  • elewacji oraz zewnętrznych elementów konstrukcyjnych z kamienia, także z piaskowca,
  • elewacji blaszanej.

Mycie ciśnieniowe – Warszawa

Czyszczenie ciśnieniowe wykonujemy na terenie miasta Warszawa, realizując zlecenia klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Podejmujemy się czyszczenia obiektów niezależnie od ich rozmiarów. Dodatkowo oferujemy maszynowe mycie garaży oraz mycie okien.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszą firmą lub zleceniem wykonania pojedynczej usługi zapraszamy do kontaktu.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl