Maszynowe czyszczenie posadzek

maszynowe czyszczenie posadzek
Maszynowe czyszczenie posadzek to usługa dedykowana przede wszystkim dla tzw. posadzek twardych, z których korzystamy w przestrzeniach przemysłowych, halach magazynowych oraz garażach. Ze względu na specyfikę zanieczyszczeń, jakie często występują na szerokorozumianych posadzkach przemysłowych ich mycie wymaga zastosowania czyszczenia maszynowego. Maszynowe czyszczenie posadzek pozwala na usunięcie uporczywych zanieczyszczeń, także tych, które zdążyły już wniknąć głębiej w strukturę systemu podłogowego. Tam, gdzie maszynowe mycie garaży i hal okazuje się niewystarczające polecamy doczyszczanie posadzek.

Mycie hal przemysłowych i magazynowych – Warszawa

Rodzaj zanieczyszczeń na posadzkach jest ściśle związany z przeznaczeniem danej hali. W przypadku hal  magazynowych posadzki są narażone na zanieczyszczenia wynikające m.in. z rozlania lub rozsypania magazynowanych w nich towarów i surowców. Dodatkowe zagrożenie dla czystości posadzek stanowią gumowe kółka wózków widłowych, które – po pewnym obciążeniu wózka – mogą zacząć się ścierać pozostawiając na powierzchni posadzki nieestetyczne ślady. Posadzki w halach przemysłowych narażone są natomiast na zanieczyszczenia specyficzne dla danego procesu produkcyjnego. Ich źródłem mogą być smary i oleje, barwniki i pigmenty i wiele innych.

Mycie hal przemysłowych na terenie miasta Warszawa wykonujemy przy użyciu nowoczesnych szorowarek maszynowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego dobór detergentów oraz metod czyszczenia posadzki dostosowujemy do jej bieżącego stanu oraz poziomu zabrudzenia.

Maszynowe mycie garaży – Warszawa i okolice

Przestrzenie garażowe są szczególnie narażone na zabrudzenia olejami samochodowymi, a także innymi płynami samochodowymi oraz gumą z opon. Ich usunięcie z twardej posadzki jest bardzo trudne i wymaga zastosowania odpowiednich środków – tak urządzeń przeznaczonych do maszynowego mycia garaży, jak i detergentów.

Maszynowe mycie garaży to usługa, którą realizujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. W tym zakresie współpracujemy przede wszystkim z firmami oraz zarządcami nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co przekłada się na odpowiedni dobór środków czystości.

Zapraszamy do współpracy.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl