Doczyszczanie posadzek

doczyszczanie posadzek
Doczyszczanie posadzek to usługa zbliżona do maszynowego czyszczenia posadzek, z tą różnicą iż nasze działania w przypadku doczyszczania koncentrują się przede wszystkim na uporczywych zanieczyszczeniach lub przebarwieniach, a nie czyszczeniu całej posadzki. Doczyszczanie posadzek wykonuje się na ogół po przeprowadzeniu czyszczenia, w sytuacji kiedy nie przyniosło ono pożądanego rezultatu. Zdarza się również, że doczyszczanie zostaje zlecone jako usługa interwencyjna praktycznie bezpośrednio po powstaniu zabrudzenia. W przypadku usług interwencyjnych istnieje bardzo duża szansa na szybkie i skuteczne usunięcie plamy, gdyż czynnik brudzący nie wniknął jeszcze głęboko w strukturę posadzki, w związku z czym jego wywabienie jest łatwiejsze i nie wymaga stosowania inwazyjnych metod czyszczenia.

W celu zapewnienia jak najlepszego rezultatu usługi wszelkie prace rozpoczynamy po przeanalizowaniu rodzaju zanieczyszczenia, źródła plamy oraz materiału, z jakiego została wykonana posadzka. To pozwala nam na adekwatny dobór metody czyszczenia oraz środka czyszczącego. Doczyszczaniu poddajemy posadzki wykonane w ramach różnych systemów wykończeniowych, także wykładziny dywanowe. Standardowo posadzki doczyszczamy maszynowo przy u życiu szorowarek, ale usługę możemy wykonać także innymi metodami.

Maszynowe doczyszczanie posadzek

Jako profesjonalna firma działająca w branży czystości oferujemy maszynowe doczyszczanie posadzek. Usługę realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych szorowarek renomowanych producentów, co przekłada się na wysoką skuteczność doczyszczania bez obaw o uszkodzenie czyszczonej powierzchni.

Doczyszczanie posadzek oferujemy jako usługę indywidualną – zależności od potrzeb możecie Państwo zlecić nam wyłącznie doczyszczenie zabrudzonej posadzki, resztę prac wykonując we własnym zakresie – lub jako usługę pakietową, np. zamawiając sprzątanie po remoncie lub sprzątanie po wynajmie.

Usługi świadczymy głównie na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, dopowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z naszych usług zachęcamy do kontaktu.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl