Czyszczenie parą

czyszczenie parowe

Czyszczenie parą – sposób na bezkompromisową czystość

Czyszczenie parowe to jedna z najbardziej popularnych metod utrzymywania czystości w domach oraz obiektach użytkowych. Za jej stosowaniem przemawia skuteczność, a zarazem szybkość sprzątania. Dodatkowym atutem czyszczenia parą jest fakt, iż podczas sprzątania nie wykorzystujemy żadnych środków chemicznych czy detergentów które mogłyby wywołać podrażnieni lub reakcje alergiczne. Producenci parownic do zastosowań domowych dodatkowo zwracają uwagę na ekonomiczność tej metody. Czyszczenie parowe wykorzystuje znacznie mniej wody niż tradycyjne mycie powierzchni.

Co możemy wyczyścić parą?

Czyszczenie parowe jest metodą bardzo wszechstronną i uniwersalną. Parą możemy czyścić różne powierzchnie – od twardych posadzek, przez podłogi drewniane, aż po te wykończone panelami laminowanymi. Parownica doskonale sprawdza się również podczas czyszczenia stali nierdzewnej, mycia armatury łazienkowej i kabin prysznicowych oraz mycia okien, zwłaszcza po zimie. Mycie parowe to również doskonały sposób na sprzątanie po remoncie.

Czyszczenie parowe – Warszawa

Czyszczenie parą to usługa, w ramach której możemy wykonać kompleksowe czyszczenie obiektu bądź tylko wskazanego fragmentu. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do czyszczenia parowego, które – w odróżnieniu od domowych sprzętów – są bardziej wydajne i skuteczne w odkażaniu czyszczonych powierzchni. Regularne czyszczenie parą polecamy przede wszystkim w przypadku przestrzeni charakteryzujących się wysokim natężeniem ruchu takich jak biura czy klatki schodowe.

Usługi czyszczenia parowego wykonujemy na terenie miasta Warszawa, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania klientów indywidualnych (oferta dla domu) oraz klientów biznesowych (oferta dla firmy). Naszym Klientom w szczególności polecamy parowe czyszczenie fug oraz mycie okien.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z naszą firmą lub zleceniem wykonania pojedynczej usługi zachęcamy do kontaktu.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl