Czyszczenie fug

czyszczenie fug Warszawa
Mycie fug to jedna z tych prac porządkowych, która nie może narzekać na zbytnią popularność. W konsekwencji tego fugi czyścimy rzadko i raczej powierzchownie, a kiedy już zdecydujemy się na gruntowne czyszczenie fug w naszej łazience zazwyczaj sięgamy po narzędzia, którymi możemy je łatwo uszkodzić. Decydując się na mycie fug domowymi sposobami nie powinniśmy sięgać po tzw. druciaki, noże czy inne ostre narzędzia. Zamiast tego warto się uzbroić w szczoteczkę do zębów oraz gąbkę kuchenną i odpowiedni detergent. Wybór detergentu ma kolosalne znaczenie dla efektu naszej pracy. W większości czyszcząc fugi musimy bowiem stawić czoła tłustym osadom, pozostałościom po mydle i innych środkach czyszczących, osadom z kamienia oraz innym uciążliwym zabrudzeniom, a to dopiero początek…

Brudna fuga to nie tylko problem estetyczny. To także źródło wielu zagrożeń dla naszego zdrowia i życia. W łazienkach, toaletach, kuchniach – wszędzie tam, gdzie panuje podwyższona wilgotność powietrza w fugach rozmnażają się groźne dla naszego zdrowia grzyby i pleśnie. Samo przetarcie fugi szmatką czy wyszorowanie szczoteczką nie wystarczy, żeby się ich pozbyć. Dlatego jako skuteczny sposób na brudne fugi polecamy czyszczenie parą. Czyszczenie parą nie tylko skutecznie usuwa widoczne gołym okiem zanieczyszczenia, ale jednocześnie odkaża czyszczone powierzchnie zabijając grzyby, pleśnie oraz inne niebezpieczne mikroorganizmy.

Czyszczenie fug – Warszawa

Czyszczenie fug to usługa, którą świadczymy jako usługę indywidualną – możecie Państwo zamówić wyłącznie specjalistyczne mycie fug z odkażaniem – oraz usługę pakietową – możecie Państwo zamówić np. sprzątanie po wynajmie lub stworzyć własny pakiet usług, które najlepiej będą odpowiadały bieżącym potrzebom porządkowym danej nieruchomości. Mycie fug wykonujemy na terenie miasta Warszawa, odpowiadając w tym zakresie na potrzeby klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

© 2020. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl